Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Від сьогодні можна змінювати місце голосування ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-04-2019  18:00
Від сьогодні можна змінювати місце голосування

Сьогодні на  прес-конференції Центральної виборчої комісії було оголошено офіційні результати виборів Президента України і також повідомлено про те, що від сьогодні громадяни мають змогу змінити місце голосування.

21 квітня 2019 року пройде другий тур виборів Президента України, в якому братимуть участь Петро Порошенко й Володимир Зеленський. Від 7-го квітня до 16 квітня включно можна подати заяву про тимчасову зміну місця голосування, відміну від місця реєстрації.

Щоб проголосувати в іншому місці, де ви не зареєстровані офіційно, потрібно до 16 квітня знайти найближчий Державний реєстр виборців й подати до нього заяву про зміну місця голосування. Щоб проголосувати не за місцем реєстрації потрібно мати з собою паспорт та пояснення, чому ви голосуватимете в іншому місті. Таким поясненням може бути паспорт, довідка з навчання, місця роботи, дані про право власності або оренду житла, документи про робоче відрядження чи просто квитки на потяг у те місто, де збираєтесь голосувати.

В Держреєстрі виборців вам дадуть одноразову довідку про зміну місця голосування. На виборах потрібно буде показати паспорт громадянина України й довідку про зміну місця голосування.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


17C°
6м/с