9°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

«Віддайте зарплату – ми підемо»: коли виплатять гроші працівникам Рівненських санаторіїв

Людям заборгували 3 700 000 гривень

Від самого ранку під стінами ОДА зібралось близько 30 людей. Усі вони вимагають аби їм виплатили їхні зароблені гроші. Це представники Козинського, Клеванського та Костопільського санаторіїв. Людям не платили зарплату пів року.

Валентина 12 років пропрацювала вихователем у багатопрофільному санаторії на Радивилівщині. Обурена жінка каже, заробітну плату не платили від червня, ба більше звільнили. Опинились у такій ситуації ще близько 50 працівників закладу.

 Звільнили усіх, лишили, певно,  п’ять людей, все. Всіх інших поставили на біржу. Що робити не знаю. Стукаю в усі двері з літа, всім байдуже. Писала в управління і телефонувала на гарячу лінію уряду.  Частина людей поїхала на заробітки, частина добивається зарплату.

Працівники Клеванського санаторію повідомили, що неодноразово спілкувались з приводу цього питання з Сергієм Подоліним:

Ми були тут у вересні, нам сказали, що за два тижні виплатять зарплату. Як бачите, ми тут, зарплату ніхто не дав.

Люди навіть писали заяву у прокуратуру, там сказали позивались до суду. 

Згодом до пікетувальників вийшов Сергій Подолін, він повідомив, що сьогодні долю працівників вирішуватимуть на сесії обласної ради.

Сьогодні це питання буде п’ятим у порядку денному на сесії облради.  Якщо депутати проголосують, то з бюджету буде виділено кошти для зарплати працівникам санаторіїв.

Через 40 хвилин під стінами адмін будівлі з’явився Олег Вівсянник. Начальник управління охорони здоров’я зауважив, що на сьогодні борг 3-ох санаторіїв складає 3 700 000 гривень. Додав така сума передбачена обласним бюджетом, тепер справа за депутатами:

Якщо депутати сьогодні підтримують це питання, до понеділка усі працівники отримають свої кошти

Втім люди не надто вірять у такі прогнози, тож у разі не отримання обіцяних грошей будуть позиватися до суду за компенсацією.

Долю санаторіїв вирішать згодом. За словами Олега Вівсянника приміщення,  швидше за все,  здадуть в оренду.

Джерело: Радіо Трек