Відомий скрипаль дасть концерт і прес-конференцію у Рівному | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-04-2019  11:45
Відомий скрипаль дасть концерт і прес-конференцію у Рівному

Рівненські глядачі матимуть змогу бути першими, перед ким Кирило Стеценко зіграє свою нову програму “Смичком по клавішах”. Прем’єра відбудеться у залі камерної та органної музики у Рівненській філармонії.

Перед концертом у Рівненському медіа-центрі 4 квітня відбудеться прес-конференція відомого скрипаля, заслуженого артиста України Кирила Стеценко.  Початок о 13 годині.

Кирило Стеценко раніше працював у Рівненській філармонії, засновник рок-фестивалю “Тарас Бульба”.  Зіграв понад три тисячі сольних концертів в Україні та за кордоном. Лауреат Першої премії Всеукраїнського конкурсу скрипалів імені М. Лисенка (1977) та Третьої премії Всесоюзного конкурсу скрипалів (1977).

Разом зі Стеценком виступить також Олександр Саратський – композитор, піаніст-віртуоз, автор творів для фортепіано, камерних ансамблів, симфонічного та духового оркестру. Писав музику для джаз- , рок–ансамблів та для театру. Випустив два сольні альбоми: «Два плюс…» та «Сарабанда». Зараз готується до випуску новий диск з джазовими обробками українських народних пісень. Лауреат міжнародних джазових фестивалів, викладач Київської музичної Академії (консерваторії) ім. П.І. Чайковського та Інституту Естрадного Мистецтва.
  • Курси перукаря рівне
10C°
4м/с