14°

погода у Рівному

Відтепер в Рівному працюватиме Молодіжна міська рада (ФОТО)

Проект-переможець громадського бюджету “Молодіжна міська рада” збирався сьогодні в залі засідань Рівненської міської ради. На засіданні підбивалися підсумки першого етапу проекту.

Секретар міської ради Сергій Паладійчук, який, до речі, є ініціатором проекту «Молодіжна міська рада» привітав присутніх та зазначив, що пройшовши попередній відбір кандидати у депутати Молодіжної міської ради Рівного матимуть багато нових можливостей та перспектив.

“Переконаний, що участь у цьому проекті крім того, що дає нові можливості, має і свої позитиви. Наскільки ці позитиви будуть великими, наскільки глибокими і як вони відобразяться на вашому житті – це залежить насамперед від вас. Я вам можу пообіцяти, що зі свого боку буду максимально сприяти щоби ви, будучи людьми активними, отримали від цього всього максимальну користь”, – звернувся до присутніх Сергій Паладійчук.

Початок засідання розпочався з реєстрації кандидатів. По факту зареєстрованих було 27 осіб. До порядку денного входило 5 питань, а саме:

Загальні принципи роботи Молодіжної міської ради Рівного (С.Паладійчук).
Результати відбору кандидатів у депутати Молодіжної міської ради Рівного (М.Полюхович).
Представлення депутатів Молодіжної міської ради Рівного.
Підготовка до сесії Молодіжної міської ради Рівного.
Різне.

Молодіжна міська рада Рівного буде прототипом Рівненської міської ради та функціонуватиме за її принципами. Так, до нової Молодіжної міської ради буде входити п’ять комісій, а саме: постійна комісія з питань бюджету, економіки та підприємництва; постійна комісія з питань освіти, культури та туризму; постійна комісія з питань сім’ї, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я; постійна комісія з питань урбаністики, архітектури, будівництва, землевпорядкування та екології; постійна комісія з питань захисту прав людини, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.

З метою належного оформлення депутатів Молодіжної міської ради Рівного для них виготовлять посвідчення депутатів.

17 січня 2019 року відбудеться установчо-навчальна сесія Молодіжної міської ради Рівного. 13 лютого 2019 року – перша робоча сесія.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради