Він написав пісню про чудеса, а через кілька місяців зрозумів, чому. Рівнянин розказав про музику та рак (Інтерв’ю+Фото) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-10-2019  17:23
Він написав пісню про чудеса, а через кілька місяців зрозумів, чому. Рівнянин розказав про музику та рак (Інтерв’ю+Фото)

Музикант та автор-виконавець Женя Щавлінський повернувся у Рівне.  Після випуску двох альбомів, участі у шоу «Голос» та туру містами України музикант поїхав до США. Там він і писав два роки тому свій перший альбом, там надихався океаном та новими пейзажами. Однак, остання поїздка для Жені стала іншою.

 

 — Після участі у шоу «Голос» я намагався спланувати собі світле майбутнє, записав другий музичний альбом. Він називається «Світ ілюзій». Ще почав працювати над новою піснею, що не увійшла до альбому.  

 — Ти казав, що ця пісня стала особливою? 

 — Так, вона називається «Зцілення», основною її темою є чудеса оздоровлення у біблійних історіях. Через кілька місяців після презентації пісні мені поставили діагноз — рак лімфатичних вузлів. 

 — Ти хочеш сказати, що пісня стала пророчою?

—  Так, ці обставини почали перевіряти віру. Я узяв вимушену паузу і почав проходити лікування у Флоридській клініці. Після двох місяців хіміотерапії стало зрозуміло, що лікування не діє так, як планували. Бо я отримав два прогнози перед початком хіміотерапії: що через два місяці усі помітні лімфовузли зникнуть і що через 30 днів я втрачу все волосся.

 

 

 — Страшно лікуватися не вдома? Як проходило лікування?

 —  Волосся було на місці і через 60 днів, чому я, звісно, радів. Але інший прогноз теж не справдився. Я прожовжив лікування. Вже у крутішій клініці запропонували потужнішу хімію, пересадку стовбурових клітин і менш «позитивно» виглядали передбачення наслідків для організму. Я вирішив узяти паузу і почав досліджувати речі, які відомі давно. Так давно, що ми забули і перестали користуватися. Я помітив хороші результати після голодувань і зміни стилю харчування. Усе ніби стало кольоровим в порівнянні з попереднім періодом. Проблема досі не вирішилася, проте я відчуваю себе на шляху «зцілення». І повертаюся до своєї справи життя. 

 — Ти повернувся в Україну?

 —  Так, я вирушаю в міні-тур, щоб поділитися меседжем про те, що не варто опускати руки. Не залежно від ситуацій життя.

—  Що готуєш у турі?

 Відвідаємо три міста з концертами. Звучатимуть найкращі композиції з обох альбомів, сингли та раніше не презентовані пісні.  14-го листопада у Франківську, 15-го у Чернівцях та 16-го у Рівному.

 —  Останнім містом буде Рівне?

 — Так, це рідне Рівне. Гратиму у театрі ляльок.[Heateor-SC]

Поділитися:

[ishare_buttons]

Читайте також:1C°
4м/с