24°

Віртуальний музей: як змінювались території володінь князів Острозьких

«Віртуальний музей спадщини князів Острозьких» створив анімоване відео, яке розповідає про те, як змінювались території князівських володінь.

Відео знімали в рамках проекту, що реалізується за підтримки неурядової організації House of Europe.

«Віртуальний музей спадщини князів Острозьких» — це платформа, що синтезує інформацію про пов’язані з княжою родиною Острозьких артефакти та популяризує кращі надбання культури. Представники платформи створюють міцну мережу партнерських зав’язків між культурними інституціями країн Великого князівства Литовського та агрегують контент для популяризації спільної історії.

«Щороку проект еволюціонуватиме, доповнюючись різними інтерактивними форматами, що демонструватимуть вагомість та унікальність спадщини князів Острозьких у контексті XXI століття. У 2020-2021 рр. за підтримки House of Europe вдалося доповнити віртуальний музей Інтерактивною картою володінь князів Острозьких, що дає змогу віртуально подорожувати містами 5 країн світу, що колись належали до Острозького князівства. Надалі працюватимемо над створенням міжнародного туристичного маршруту шляхами князів Острозьких», – розповідають засновниці проекту Анастасія Драчук та Олеся Гощук.