Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Вогонь від спалення сухої трави мало не спалив ліс. Відео пожежі з квадрокоптера ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-04-2019  15:20
Вогонь від спалення сухої трави мало не спалив ліс. Відео пожежі з квадрокоптера

05 квітня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій області спільно з працівниками лісового та мисливського господарства ліквідували пожежу сухої трави, чагарників та самосивів на площі майже три гектари на межі Дубенського та Здолбунівського районів поблизу населених пунктів Ясинівка та Залюбівка. Завдяки спільній взаємодії вдалося не допустити поширення вогню на лісовий масив та запобігти ще більшим масштабним наслідкам. Загалом до гасіння було залучено 7 одиниць спецтехніки ДСНС та лісових охорони, 30 рятувальників, 12 лісникіа та 10 чоловік місцевого населення. Співробітники Служби порятунку Рівненщини закликають мешканців не спричиняти самовільних пожеж в природних екосистемах області.

Людська байдужість та легковажність !!!

Людська байдужість та легковажність !!! 05 квітня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій області спільно з працівниками лісового та мисливського господарства ліквідували пожежу сухої трави, чагарників та самосивів на площі майже три гектари на межі Дубенського та Здолбунівського районів поблизу населених пунктів Ясинівка та Залюбівка. Завдяки спільній взаємодії вдалося не допустити поширення вогню на лісовий масив та запобігти ще більшим масштабним наслідкам. Загалом до гасіння було залучено 7 одиниць спецтехніки ДСНС та лісових охорони, 30 рятувальників, 12 лісникіа та 10 чоловік місцевого населення. Співробітники Служби порятунку Рівненщини закликають мешканців не спричиняти самовільних пожеж в природних екосистемах області. Бережіть природу, а головне своє життя та здоров'я.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

Відео пожежі у природних екосистемах відзняте за допомогою квадрокоптера. 

Відео пожежі у природних екосистемах відзняте за допомогою квадрокоптера.

Відео пожежі у природних екосистемах відзняте за допомогою квадрокоптера. Пожежа сухої трави та чагарників на площі майже три гектари, що загрожувала перекинутися на ліс була ліквідована спільними зусиллями рятувальників та лісників на межі Дубенського та Здолбунівського районів.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Пʼятниця, 5 квітня 2019 р.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


26C°
3м/с