Володимир Кличко вдруге запропонував здати аналізи кандидатам в президенти | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-04-2019  17:20
Володимир Кличко вдруге запропонував здати аналізи кандидатам в президенти

Володимир Зеленський публічно покликав Петра Порошенка на дебати на стадіон НСК Олімпійський. Однією із умов дебатів була здача аналізів. 5 квітня обидва кандидати виконали цю умову. Петро Порошенко в медпункті на стадіоні НСК Олімпійський, а Володимир Зеленський у приватній клініці.

Володимир Кличко ж засудив таку здачу аналізів вже двічі. Вперше Кличко написав допис у фейсбуці, в якому висміяв обох кандидатів і заявив, що: “Якби спортсмени так здавали тести на допінг, то вже всі були б суперменами”.

Водоночас він запропонував домовитися із всесвітньою антидопінговою організацією World Anti-Doping Agency про проходження справедливих аналізів. Вчора ввечері він вже вдруге закликав кандидатів скористатися його пропозицією безкоштовно, за особистий кошт Володимира Кличка

 

My video-statement on the doping-tests during the Ukrainian elections

A doping-test like the one that took place during the Ukrainian elections – was evaluated in less than 24 hours? Impossible if you ask the experts from Vada, e.g. I will personally bear the costs for an independent test, if the candidates are interested? Drop me a message! My video-statement in Russian language.

Опубліковано Klitschko Субота, 6 квітня 2019 р.

“Шановні кандидати в президенти України. Ваша нещодавня здача аналізів була смішною. По-іншому я назвати це не можу. Я, як спортсмен, який пройшов 30-річний шлях і здав сотню таких аналізів, знаю, що після здачі аналізів крові і урини протягом пари годин не можна викласти це в соцмережах і показати, що “я чистий”. Це нереально зробити, потрібно хоча б 48 годин витратити на це. Не займайтеся кустарними методами здачі аналізів. Не обманюйте себе і нас, громадян України, які хочуть зробити свій вибір “чистого” президента. Я пропоную покрити всі витрати, пов’язані з професійною, а не кустарною здачею аналізів. Якщо ви вже витратилися на передвиборну кампанію, то я готовий покрити витрати на ці аналізи. Щоб ми, громадяни України, мали чистого президента не тільки в сечі і крові, але і, найголовніше. в думках”
  • Курси перукаря рівне
5C°
3м/с