Впродовж півроку зміниться процедура отримання водійського посвідчення | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-04-2019  16:40
Впродовж півроку зміниться процедура отримання водійського посвідчення

Головний сервісний центр МВС України повідомив, що Кабінет Міністрів України вніс декілька змін до положення про видачу водійського посвідчення, підготовку водіїв та акредитацію автошкіл. Нововведення будуть запроваджені впродовж півроку. Про найголовніше повідомляємо.

  1. Віддтепер усний та практичний іспит будуть фіксуватися на відеокамеру. Наразі відеофіксація іспитів вже введена в автошколах нового зразка, проте досі вона не була обов’язковою. А впродовж півроку в кожному авто на якому будуть складати практичний іспит буде вмонтована відеокамера.
  2. Обидва іспити потрібно буде складати в одному центрі МВС.
  3. Скорочено до 2-ох років термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.
  4. Щоб отримати чи обміняти водійське посвідчення водій мусить показати відмітку про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу
  5. Віддетер сервісні центри МВС та автошколи будуть обмінюватися інформацією про підготовку студентів. Викладачі та інструктори з водіння повинні вносити всі дані про навчання кожного студента в електронний журнал, до якого матимуть доступ сервісні центри МВС.

Якщо ж ви хочете спростити підготовку до теоретичного іспиту з правил дорожнього руху, скористайтеся онлайн-тренажером.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
6м/с