«Все, як у Європі», – Хомко про «Авангард» у Рівному | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-09-2020  13:54
«Все, як у Європі», – Хомко про «Авангард» у Рівному

Міський голова Рівного Володимир Хомко в ефірі Радіо Трек повідомив, про роботи, які нині тривають на стадіоні «Авангард»:

– Завершуються вкладання підігріву, потім буде поле. Його вкладатимуть весною, щоб зразу засіяти травою. Там буде поле, як на Львів Арені.

Ми змінили бігові доріжки, буде така як у Берліні. Поле буде штучно трав’яне. Це найкраще, що зараз придумали.

Ніхто не змінюватиме колір фасаду стадіону, він залишиться зеленим. Чутки про те, що спортивна арена буде червоно-чорною – це чутки, які очевидно хтось перед виборами розпускає.

Це стадіон не тільки для «Вереса» будується, а й для всіх видів спорту. Стадіон наш хоч і не великий, не дорогий. Але буде відповідати не лише європейським, а й світовим нормам.

Стадіон «Авангард» зможе одночасно розмістити близько 13 500 вболівальників. Арена зможе приймати як футбольні, так і легкоатлетичні змагання. За планом реконструкцію мають завершити у 2021 році.

Нагадаємо, що в липні Володимир Хомко був більш оптимістичним і висловлював сподівання, що вже до осені роботи на стадіоні завершать, а отже можна буде провести перший футбольний матч після реконструкції.

Джерело: Радіо Трек


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
7м/с