Вибори на Рівненщині станом на 18 годину: жінка, яка не відпускала голосувати свого чоловіка та сфотографований бюлетень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-04-2019  18:40
Вибори на Рівненщині станом на 18 годину: жінка, яка не відпускала голосувати свого чоловіка та сфотографований бюлетень

Три повідомлення щодо можливого порушення виборчого законодавства упродовж двох годин отримала поліція Рівненщини. Загалом із початку голосування станом на 18.00 зареєстровано 16 подій, що стосуються виборчого процесу.

О 16:31 надійшло повідомлення жителя села Більськ Рокитнівського району, що у нього виник конфлікт з дружиною, яка не відпускає його голосувати за одного з кандидатів у президенти. Наразі конфлікт між подружжям вичерпаний і допомоги поліції не потребують.

О 16:40 надійшло повідомлення, що у виборчій дільниці № 61 по вулиці Орлова обласного центру, чоловік одразу після отримання бюлетеня, сфотографував його.

О 17:00 до поліції надійшло повідомлення, що на виборчій дільниці №560782 м. Сарни 38-річний місцевий житель виніс виборчий бюлетень за межі приміщення дільниці. 

На виборчих дільницях правоохоронці продовжують нести службу.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
3м/с