Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Вибори: Полковник Кривонос зняв свою кандидатуру на користь Порошенка ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-03-2019  12:15
Вибори: Полковник Кривонос зняв свою кандидатуру на користь Порошенка

Ще один кандидат в президенти зняв свою кандидатуру. Вчора заступник  командувача Сил спеціальних операцій збройних сил України Сергій Кривонос опублікував допис у Фейсбуці, що знімає свою кандидатуру на користь чинного президента, Петра Порошенка.

Він зазначив, що мав на меті змінити систему оборони країни й очистити ЗСУ від  “паркетних полковників”, проте назарі, вирішив, що лише Порошенко в змозі вистояти перед російською агресією, тому наразі Кривоніс залишається працювати в оборонній системі України.

Я не маю морального права дозволити собі бути дешевим популістом та забивати людям голову пустими обіцянками, як це роблять деякі інші кандидати. Я виважено оцінюю кожен свій крок. Тому, поки йде війна і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені прийшлося прийняти зважене та дуже не просте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост Президента України. Я роблю це на користь громадян та майбутнього України! Вважаю сьогодні в тих умовах, яких знаходиться держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Також полковник Кривоніс зазначає, що не варто вступати в дискусії із провокаторами, які заявлятимуть, що він продався.

Раніше, Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь Гриценка.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


23C°
7м/с