14°

Виїхали на побиття, а знайшли коноплі: мешканця Тайкур викрили на незаконному «хоббі»

Дільничні офіцери викрили жителя Рівненського району на вирощуванні та зберіганні конопель.

У село Тайкури дільничні приїхали розібратися у конфлікті між дядьком та племінником. Розглядаючи адмінправопорушення, поліцейські виявили ще й кримінальний проступок. Про це інформують в пресслужбі поліції Рівненщини.

О 12:30 21 жовтня, до Рівненського районного відділення поліції повідомив 36-річний місцевий житель про те, що за місцем проживання його побив 20-річний племінник.

Дільничні офіцери поліції, які обслуговують Корнинську сільську об’єднану територіальну громаду прибули на місце події, однак заявник повідомив, що конфлікт із родичем вичерпаний. Проте розповів поліцейським про незаконне «хоббі» свого племінника. Отримавши дозвіл на огляд господарства, у одному із нежитлових приміщень дільничні виявили вісім рослин конопель, які 20-річний житель села Тайкури дбайливо вирощував у горщиках та сушив.

Окрім цього, молодик добровільно видав працівникам поліції картоні коробки та пакет із висушеними та подрібненими аналогічними рослинами. Пояснив, що вирощував для власного споживання.

Слідчі Рівненського районного відділення розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження усе вилучене відправили для проведення експертизи, яка встановить факт належності рослин до наркотичних засобів і загальну масу зокрема.

Відповідно до санкції статті за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту молодикові загрожує відповідальність у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Джерело: Район