6°

“Я не я і хата не моя”: на мера Рівного відкрили кримінальне провадження

Після публікацій та коментарів у соціальних мережах про будинок мера “Скільки насправді коштує новий будинок мера Рівного”, у поліції Рівного відкрили кримінальне провадження. До ЄРДР внесли відомості за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України «Умисне декларування недостовірної інформації». Тим часом Олександр Третяк взяв собі відпустку до 14 січня. 

Ряд повідомлень про новий будинок міського голови та його купівлю за заниженою вартістю, викликали посилену увагу громадськості, і, як результат, призвело до відповідної реакції правоохоронних органів.

Джерело: Рівне Онлайн

На даний час, у вищезгаданому кримінальному провадженні проводиться досудове розслідування, за результатом якого буде прийнято процесуальне рішення, – повідомили у поліції.

Нагадаємо, міський голова Рівного Олександр Третяк, 21 грудня 2021 року, придбав земельну ділянку та двоповерховий будинок у Бармаках, він межує з вулицею Костромська і розташований фактично у Рівному. Частину коштів він взяв у банку – 71 665 доларів, а решта, за його словами, власні кошти. Згідно із декларацією, купив Третяк будинок із землею за 102 тисячі доларів. Проте, як стало відомо, що саме цей дім продавався раніше за 220 000 доларів. Проте, якби мер і його безробітна дружина не потратили за два  роки, ні копійки грошей, їм би не вистачило б щонайменше 73 000 доларів. Звідки гроші у Третяка, хто йому їх і за які послуги дав, тепер буде з’ясовувати поліція.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp