17°

«Я українка, я – мама Героя!» У Рівному відкрили унікальну фотовиставку

Джерело: Рівненські новини

Календар із зображеннями матерів героїв України, які загинули за свободу та незалежність своєї держави, представили у Рівненській обласній бібліотеці.

Проєкт «Я українка, я – мама Героя!» ініційований волонтерами Будинку ветеранів Рівне на чолі з Вікторією Шинкаренко та реалізований спільно з відомим в Україні та за її межами фотомитцем Олександром Харватом.

Світлини для матерів, чиї сини віддали своє життя захищаючи Україну, зробили в козацькому таборі «Гайдамаки» влітку цього року. Все заради того, аби вони відчули себе справжніми українками, берегинями українського національного коду нації. Саме тому їм робили зачіски, готували костюми, пропонували цікаві локації, зокрема – кузню, підводи, коней, старенькі українські хати.

За словами Наталії Волошиної ‒ мами військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув в АТО у 2014 році, ‒ діти загинули, а ми не склали руки, а власним прикладом демонструємо, що українська нація непереможна й живе в носіях пам’яті ‒ українських символах, оберегах, традиціях – це все те, що ідентифікує нашу Україну та дає змогу належно виховувати наступні покоління патріотів.