0°

Я відчуваю тиск! Мене змушують відмовитися від виступу на Євробаченні – MARUV

Днями стало відомо, що на відбірковому турі на Євробачення 2019 від України перемогла MARUV. Друге місце ж зайняли  Freedom Jazz з солісткою на 7-му місяці вагітності.

Наразі кандидатура MARUV як конкурсанта Євробачення ще не узгоджена, адже співачка проводила концерти в Росії. А однією із вимог поїздки на міжнародний конкурс є відсутність концертів в державі-агресорі. Сама ж MARUV опублікувала в себе на сторінці у Фейсбуці вимоги, які їй поставили, для поїздки на Євробачення:


“А тепер про сам гучний договір, що вимагають від мене:

1.Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень)

2. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу)

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем’єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов’яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!)

4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини)”

Співачка також наголосила, що на неї тиснуть, і вона бачить явні намагання змусити її відмовитися представляти Україну на Євробаченні

Віце-прем’єр міністр України В’ячислав Кириленко ж заявив:

Можу ще раз повторити думку дуже багатьох: представником УКРАЇНИ не може бути артист,який гастролює у державі-агресорі, планує робити це і надалі й не бачить у цьому нічого неприйнятного. Тому історія із учасником від України ще далеко не завершенаl

Раніше, MARUV заявляла, що готова відмовитися від концертів в Росії. Сьогодні має стати відомо, чи поїде співачка на Євробачення від України.