Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Який вид контрацептивів найдієвіший? ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-02-2019  13:45
Який вид контрацептивів найдієвіший?

Сьогодні міжнародний день презерватива. Саме презерватив запобігає багатьом венеричним хворобам й хворобам, що передаються статевим шляхом. Це один із позитивних винаходів людства, який відіграв важливу роль в системі охорони здоров’я.

Напередодні Дня Закоханих ми вирішили зробити для вас підбірку засобів контрацепції.

На сьогодні є безліч видів контрацепції. Але жоден із них поки не може гарантувати повного, стовідсоткового захисту.  Спробуємо розібратися який метод контрацепцій найбезпечніший.

 

Варто також розповісти про природнє планування сім’ї. Деякі пари використовують його, щоб уникнути небажаної вагітності. Вирахувують цикли фертильності. Але тут потрібно дуже чітко дотримуватися всіх інструкцій. Такий метод не є дієвим, якщо порушити хоча б найменшу гармонію, до того ж він не запобігає появі венеричних хвороб.

Також існує два види презервативів: чоловічі та жіночі. Чоловічі презервативи вважаються ефективнішими й можуть захищати до 98%, захист жіночих презервативів на 3% менший.

Протизаплідні таблетки для жінок. Ефективність від цього засобу до 99 %. Оральні контрацептиви бувать: монофазні; двофазні; трифазні; невідкладна контрацепція. Кожен вид має різні співвідношення естрогену та прогестину. Для початку прийому таблеток варто проконсультуватися з лікарем.

Ін’єкційна контрацепція дієва на 99%, проте, згодом фертильність жінки іноді повертається.

Протизаплідний пластир дієвий до 99%. Жінки його використовують впродовж трьох тижнів, а потім роблять перерву на тиждень. Дія пластира схожа до дії оральних контрацептивів: зміна гормонального фону жінки.

Один із новітніх методів контрацепції – імплант, який вживлюють на три роки. А він випускає гормони в організм. Ефективність до 99%.

Вагінальне кільце також гормональний препарат з дієвістю до 99%. Для ефективності препарату, його потрібно міняти щомісяця.

Діафрагма  – менш дієвий засіб, до 96% захисту. Її поміщають в піхву й залишають на 6 годин після статевого акту.

На останок, внутрішньоматкова контрацепція, яка випускає мідь й має ефективність до 99%.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


24C°
4м/с