14°

Яніна Соколова заявила про створення власної політичної партії

Нещодавно журналістка та телеведуча 5 каналу Яніна Соколова заявила про свої політичні амбіції і створення власної партії. Про це детальніше розповідає Інвестор-ЮА.

В інтерв’ю одному з українських телеканалів Соколова заявила, що більшість з нинішніх політичних партій, котрі потрапили у парламент, пропонували їй місця у списку. Втім, найближчих п’ять років вона збирається займатися журналістикою і знімати кіно. А похід до великої політики можливий вже при наступному скликанні парламенту. 

Всі, хто зараз зайшов у парламент, мені пропонували. Майже всі. Якщо я піду в парламент, то це буде через 5 років. Цього разу я не пішла, хоча 10 партій пропонували мені місця в списках. Я навіть склала собі в органайзері позиції – хто що пропонував. Там є дуже кумедні партії на кшталт пана Журавльова, який запропонував мені бути в його партії. Там Олег Винник, я, Віктор Павлік… Коротше, мала стати їхньою вовчицею, — пояснила журналістка.

На запитання, чому журналістка відмовилася від пропозицій, вона пояснила, що не впевнена у жодній з діючих партій, тому вже найближчим часом збирається створити власну, з якою спробує потрапити до парламенту.

Чому не пішла? По-перше, мені є що робити на іншій ниві. По-друге, я не хочу йти з тим, у кому я до кінця не впевнена. А в нинішньому парламенті я не впевнена у жодній політичній силі. Тому краще створити свою команду. З осені ми почнемо думати, хто це може бути. Можливо, наберемо не так багато голосів, але якщо навіть 5 наших людей будуть там, ми чітко знаємо, в яких напрямках нам слід працювати, — заявила Соколова.