Юні рівняни здобули більше 80 нагород на турнірі з плавання (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ)
Плавці Рівненшини, вихованці СДЮСШОР №2 м. Рівне та КДЮСШ м. Березне, здобули безліч призових місць на третьому етапі річної серії відкритих дитячих турнірів з плавання «SEA STAR», який проходив 13-15 червня у м. Бровари.
Загалом у скарбничку команди м. Рівного юні спортсмени принесли понад 80 нагород у різних видах плавання.
В особистому заліку спортсмени здобули 62 нагороди серед різних вікових груп, зокрема:
Серед плавців 2006 року народження:
- Манько Максим – бронзовий призер на дистанціях 100 та 200 м, вільний стиль;
- Смілянець Артем – бронзовий призер на дистанції 100 м на спині;
- Краска Максим виборов золоту нагороду на дистанції 200 м на спині, дві срібні нагороди на дистанціях 100 м на спині та 200 м, вільний стиль, а також бронзову нагороду на дистанції 50 м на спині.
Серед плавців 2007 року народження:
- Рубльов Ян здобув п’ять золотих нагород на дистанціях 50, 100, 200 м, вільний стиль, 50 м, батерфляй, 200 м на спині, срібну нагороду на дистанції 100 м на спині та бронзову нагороду на дистанції 50 м на спині;
- Зелінський Гліб виборов золото на дистанції 200 м, брас, срібло на дистанції 50 м, брас та бронзову нагороду на дистанції 100 м, брас;
- Матвійчук Олександра срібна призерка на дистанції 200 м, вільний стиль та бронзова призерка на 100 м, вільний стиль;
- Пахут Оксана виборола золото на дистанції 200 м на спині, срібло на дистанції 100 м на спині та бронзову нагороду на 50 м на спині;
- Винник Роман – бронзовий призер на дистанції 200 м, брас.
Серед плавців 2008 року народження:
- Денисенко Антон виборов шість золотих нагород на дистанціях 50, 100, 200 м, брас та 50,100, 200 м на спині;
- Регеда Марк здобув дві золоті нагороди на дистанціях 100 та 200 м, батерфляй та дві срібні нагороди на дистанціях 50 м, батерфляй та 200 м, вільний стиль;
- Мокринський В’ячеслав здобув три бронзові нагороди на дистанціях 100 м, вільний стиль, 200 м, вільний стиль та 200 м, батерфляй;
- Мазурик Софія здобула дві золоті нагороди на дистанціях 100 та 200 м на спині, а також виборола срібло на дистанції 50 м на спині;
- Тимощук Антоніна – дві срібні нагороди на дистанціях 100 і 200 м, брас та бронзова нагорода на 50 м, брас;
- Лотоцька Анастасія – бронзова призерка на дистанціях 100 та 200 м, брас;
- Сафронюк Артем – срібний призер на дистанції 50 м, вільний стиль.
Серед плавців 2009 року народження і молодших:
- Сакур Владислав – дві брозові нагороди на дистанціях 50 та 200 м, брас;
- Комар Ілля – золота нагорода на дистанції 100 м, батерфляй та бронзова нагорода на 50 м, батерфляй;
- Плісецький Денис здобув золоту нагороду на дистанції 200 м, вільний стиль та бронзову нагороду на 50 м, вільний стиль;
- Гільова Аріна – срібна призерка на дистанції 200 м, брас та бронзова призерка на дистанції 50 м, брас;
- Стахнюк Всеволод виборов срібло на дистанції 200 м, батерфяляй;
- Юра Ксенія – бронзові нагороди на дистанціях 50 та 200 м на спині;
- Родзинський Михайло – дві золоті нагороди на дистанціях 50, 200 м на спині та срібна нагорода на 100 м на спині;
- Чуприна Роман – переможець на дистанції 100 м, вільний стиль та срібний призер на дистанціях 50 м, вільний стиль та 50 м, батерфляй.
В гонці з плавання UNIVERSAL RACE наші спортсмени посіли наступні місця:
Серед дівчат 2007 року народження: Пахут Оксана посіла 4 місце, Матвійчук Олександра 6 місце, Мощук Мар’яна 9 місце.
Серед дівчат 2008 року народження: Тимощук Антоніна 6 місце, Кундеус Дарія 7 місце та Мазурик Софія 8 місце.
Серед дівчат 2009 року народження Гільова Аріна посіла 4 місце.
Серед юнаків 2006 року народження: Краска Максим 3 місце, Манько Максим 5 місце та Смілянець Артем 7 місце.
Серед юнаків 2007 року народження: Рубльов Ян посів 1 місце, Зелінський Гліб 6 місце.
Серед юнаків 2008 року народження: Денисенко Антон 1 місце, Регеда Марк 4 місце, Сафронюк Артем 5 місце, Мокринський В’ячеслав 6 місце.
Серед юнаків 2009 року народження: Комар Ілля 2 місце, Плісецький Денис 4 місце, Родзинський Михайло 7 місце.
Команда у складі:
- Кундеус Дарія
- Регеда Марк
- Гільова Аріна
- Денисенко Антон
в естафетному плаванні 4х50 м, вільний стиль, змішана 2008–2009 років народження зайняла 1 місце.
Команда у складі:
- Мазурик Софія
- Тимощук Антоніна
- Регеда Марк
- Денесенко Антон
в естафетному плаванні 4х50 м, комбінований, змішана, 2008 – 2009 років народження зайняла 1 місце.
Команда у складі:
- Пахут Оксана
- Зелінський Гліб
- Матвійчук Олександра
- Рубльов Ян
в естафетному плаванні 4х50 м, комбінований, змішана, 2006 – 2007 років народження зайняла 3 місце.
Команда у складі:
- Тимощук Антоніна
- Кундеус Дарія
- Регеда Марк
- Сафронюк Артем
в естафетному плаванні 4х100 м зв’язки, комплекс, змішана, 2008 – 2009 років народження зайняла 1 місце.
Команда у складі:
- Пахут Оксана
- Манько Максим
- Рубльов Ян
- Матвійчук Олександра
в естафетному плаванні 4х100 м, зв’язки, комплекс, змішана серед 2006 – 2007 років народження зайняла 2 місце.
За підсумками змагань збірна команда рівненських плавців посіла 2-ге загальне командне місце. Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів Машаненкова Тараса Валерійовича, Мормон Юлію Іванівну, Бондарця Івана Васильовича та Петришину Тетяну Миколаївну із вдалим стартом на голубих доріжках.