15°

З понеділка в Рівному не буде гарячої води

Джерело: Ритм ТВ

З 27 квітня гаряче водопостачання  в домівки рівнян не надходитиме, оскільки працівники «Рівнетеплоенерго» здійснюватимуть планові профілактичні роботи.

З понеділка  ми фактично можна сказати, що починаємо підготовку до наступного опалювального періоду. Підготовка розпочнеться з гідравлічного випробування мереж, і паралельно в підприємстві є ще  ремонтна програма та  інвестпрограма, яка буде виконуватись. Відповідно вказані роботи передбачають роботи по модернізації котельнь і так само ремонту теплотрас, – зазначає директор  ТОВ «Рівнетеплоенерго» Юрій Приварський.

Гарячу воду відключатимуть поступово, зазначають в «Рівнетеплоенерго», адже по багатьох котельнях в місті передбачені  підготовчі роботи з їх модернізації. Скільки це займе часу, в «Рівнетеплоенерго» прогнозувати не беруться.

Спрогнозувати як покажуть себе гідравлічні випробування насправді ніхто не може, стан мереж не є досить добрим і тут ніхто не спрогнозує. В деяких будинках гаряча вода залишиться, але насправді скільки воно займе часу і що воно покаже ми будемо бачити тільки з понеділка, – зазначає директор  ТОВ «Рівнетеплоенерго» Юрій Приварський.

Розпочнуть роботи згідно затверджених попередньо планів.

Згідно затверджених планів, графіків по роботі, фактично уже ми розпочинаємо підготовку  і  до початку наступного опалювального сезону. Ремонтна програма дуже велика, тут також всіх об’єктів просто не можливо перерахувати, – зауважує директор  ТОВ «Рівнетеплоенерго» Юрій Приварський.

На роботі підприємства, зауважують в «Рівнетеплоенерго»,  негативно позначається низька сплата  коштів рівнянами за користування послугами «Рівнетеплоенерго». А із запровадженням карантинних заходів, додають, відсоток неплатників зріс.

Джерелом проведення робіт є кошти підприємства безпосередньо і зараз підприємство має рівень розрахунків за спожиті послуги в категорії населення з початку опалювального періоду на рівні 68%. І це б’є просто катастрофічно. Важко спланувати роботу навіть на місяць підприємства, тому, що це критичний, катастрофічний рівень розрахунків, який не дає можливості нормально спланувати і спрогнозувати роботу. Хотів би звернутись до громадян,  саме ваш рівень розрахунків є запорукою того, що підприємство якісно підготується до опалювального періоду і вчасно розпочне опалювальний період в наступному опалювальному сезоні, – зазначає директор  ТОВ «Рівнетеплоенерго» Юрій Приварський.

Гаряче водопостачання повернеться в оселі рівнян після завершення профілактичних робіт на тепломережах. Час здійснення цих робіт залежить від  стану тепломереж та від того, як вони себе проявлять під час випробувань.