Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Замість ФАПу 55-річної давнини – нова амбулаторія ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-04-2019  14:31
Замість ФАПу 55-річної давнини – нова амбулаторія

У селі Морочне Зарічненського району за 4 місяці збудували нову сучасну амбулаторію. Щодня тут потребують допомоги близько 20 пацієнтів. Раніше жителів села, що розташоване за 20 км від райцентру, обслуговували в старому ФАПі, який уже не підлягав ремонту. 

Побудована за понад п’ять мільйонів гривень нова амбулаторія обслуговуватиме більше 3 тисяч мешканців восьми навколишніх сіл.

Нову сучасну амбулаторію «з нуля» збудували за 4 місяці і урочисто відкрили вчора, 8 квітня. Це вже 6-та сучасна амбулаторія на Рівненщині за президентською програмою «Доступна медицина». Планується відкрити у першому півріччі усі 34 заплановані амбулаторії.

Заклад збудували за типовим проектом Мінрегіону. Тут є кабінет лікаря, маніпуляційна, реєстратура, кабінет профілактичних щеплень, лабораторія та кімната здоров’я. Пацієнтів обслуговуватимуть лікар, три медсестри та лаборант.

До слова, нещодавно в селі з’явилась сучасна дорога. Через Морочне якраз пролягає новозбудована траса міжнародного значення «Прикладники» – Зарічне – Дубровиця. Люди радіють таким змінам.

Таку ж нову амбулаторію за президентською програмою «Доступна медицина» будують і в Кухітській Волі. Розпочалася реконструкція ФАПів в селах Серники, Новорічиця, Кухче за кошти Світового банку.

Нагадаємо, Рівненська область однією з перших в Україні реалізувала проект Президента «Доступна медицина», збудувавши вже шість нових амбулаторій.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


17C°
6м/с