5°

ITV

Занедбаний тубдиспансер на Рівненщині отримає нове життя

Занедбаний тубдиспансер на Рівненщині отримає нове життя

Страшівський тубдиспансер у зв’язку з відсутністю державного фінансування більше як пів року тому припинив своє функціонування. Сьогодні це приміщення під загрозою руйнування, так як на його бездієве утримання потрібні немалі кошти.

Медзаклад був облаштований професійним якісним обладнанням, також перед закриттям проводились деякі ремонтні роботи. Територію, яка займає 6 га та, можна привести до ладу.

Депутат Рівнеради пропонує:

⁃ провести обстеження приміщення на наявність, або відсутнісь зараження; ⁃

у разі отримання дозволу Держспоживслужби на функціонування даного закладу, використати його в соціальних цілях: хоспіс, будинок милосердя і тому подібне.

Хорошим варіантом також буде залучення інвесторів на утримання та розвиток закладу;

⁃ професійний рентгенівський апарат передати до Клесівської міської лікарні, таким чином, медзаклад зможе поповнитись новими фахівцями, яких вкрай не вистачає (травматолог та ЛОР), в лікарні будуть обслуговуватися жителі мініму двох громад, а це послугує значному розвантаженню Сарненської ЦРЛ.

Вже на наступне засідання комісії планують підготуватии всю необхідну інформацію по цих питаннях, які розглядатимуться на комісії з економічних питань та комунальної власності обласної ради в лютому 2021 року.

Зображення може містити: люди стоять, дерево, небо, надворі та природа
Зображення може містити: люди сидять, стіл та у приміщенні
Зображення може містити: у приміщенні

Джерело: ITV


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp