Засідання комісії з питань міського господарства відбудеться сьогодні (ПОРЯДОК ДЕННИЙ) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-03-2019  11:45
Засідання комісії з питань міського господарства відбудеться сьогодні (ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

4 березня 2019 року, понеділок, о 14:00 год. в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань міського господарства (голова постійної комісії Н. Поліщук).

Порядок денний засідання постійної комісії з питань міського господарства

 1. Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік. (Шульга В. О. – начальник Управління бюджету і фінансів)

 2. Про затвердження Положення про постійні комісії Рівненської міської ради сьомого скликання. (Паладійчук С. Б. – секретар міської ради)

 3. Про надання згоди на суборенду та на переміщення орендованого комунального майна. (Криж О. В. – депутат міської ради, Корчинський О. – директор ТОВ «Рівнетеплоенерго»)

 4. Про затвердження Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування міста Рівного на 2019 – 2023 роки. (Миронюк В. М. – начальник Управління транспорту і зв’язку)

 5. Про надання Комунальному підприємству «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради дозволу на укладення договору з акціонерним товариством комерційним банком «ПриватБанк». (Миронюк В. М. – начальник Управління транспорту і зв’язку)

 6. Про зменшення статутного капіталу Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради. (Миронюк В. М. – начальник Управління транспорту і зв’язку)

 7. Про надання дозволу на безоплатну передачу кузова тролейбуса для подальшого застосування в цілях тренувань протипожежної служби та інших спеціалізованих служб цивільного захисту. (Миронюк В. М. – начальник Управління транспорту і зв’язку)

 8. Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів. (Гемберг С. С. – начальник Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій)

 9. Повторний розгляд. Про перейменування Комунального малого підприємства «АВТОКОМФОРТ» і затвердження статуту підприємства в новій редакції. (Лапюк В. М. – заступник начальника Управління житлово-комунального господарства)

 10. Про затвердження Програми підтримки населення в проведенні капітального ремонту житлового фонду міста Рівного на 2019 – 2021 роки. (Сахнюк Я. О. – начальник Управління житлово-комунального господарства)

 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Старицького, 58» земельної ділянки на вул. Михайла Старицького, 58 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування РОВКПВКГ «Рівнеоблводоканал» земельної ділянки на вул. Будівельників, 22. (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Романа Шухевича, 14-А та передачу її в оренду ТОВ «Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 14. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду Приватному акціонерному товариству “Рівнеобленерго” земельної ділянки на вул. Степана Скрипника та затвердження втрат сільськогосподарського виробництва (вільна від забудови земельна ділянка). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 15. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Державно-комунальному підприємству «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» земельної ділянки на вул. Князя Володимира (вільна від забудови земельна ділянка). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення ПАТ «Концерн Галнафтогаз» земельної ділянки на вул. Дубенській – Макарова, цільове призначення якої змінюється та затвердження втрат сільськогосподарського виробництва (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування ОСББ «Привокзальне Рівне» земельної ділянки на вул. Небесної сотні, 18 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 18. Повторний розгляд. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Відінській, 41 ПрАТ «Рівнебуд» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 19. Повторний розгляд. Про припинення права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі та передачу в постійне користування ОСББ «Курчатова 1-Б» земельної ділянки на вул. Курчатова, 1-Б (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С.Г. – начальник Управління земельних відносин)

 20. Повторний розгляд. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Київській, 117-А ТОВ «ЮТІКС» (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин)

 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Курчатова, 18-К і вул. Курчатова, 18-Л та передачу її в оренду ТОВ Рівнетеплоенерго» (на земельній ділянці знаходяться об’єкти нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення Приватному підприємству «ЗІМ» у власність шляхом викупу земельної ділянки у провулку Робітничому, 5, на якій знаходиться нерухоме майно. (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників гуртожитку «Курчатова 10»земельної ділянки на вул. Курчатова, 10 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 24. Про припинення Рівненському обласному міжгосподарському кооперативному шляхо – будівельному об’єднанню “Рівнеагрошляхбуд” права оренди земельної ділянки, розірвання договору оренди землі на вул. Пластовій, 27 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТзОВ «Вест Ойл Груп» на вул. Дубенській, 163 – а ( на земельній ділянці знаходиться навіс). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Івана Вишенського, 4-АДепартаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «О. Теліги-45» земельної ділянки на вул. Олени Теліги, 45 (на земельній ділянці знаходиться нерухоме майно). (Таргоній С. Г. – начальник Управління земельних відносин) (з виїзду)

 28. Різне

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради


Читайте також:2C°
5м/с