19°

погода у Рівному

Завтра Рівненщина вшанує 5 роковини розстрілів Героїв Небесної Сотні

Завтра на Рівненщині проходимуть заходи до вшанування 5 роковин трагічних розстрілів  Героїв Небесної Сотні під час Революції Гідності.

В Рівному о 10:00 відбудеться урочисте покладання квітів біля пам’ятника «Загиблим за Україну» (майдан Магдебурзького права).

Згодом відбудуться панахиди за загиблими – о10:30 біля могил Героїв Небесної Сотні на кладовищі «Нове», об 11:30 біля Дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та героям, загиблим у зоні АТО.

Участь у заходах візьмуть керівництво області, учасники Євромайдану, АТО, рідні Героїв Небесної Сотні, духовенство.

Увечері, о 18:00 на майдані Незалежності організують інсталяцію світлин Героїв Небесної Сотні та виставку «Зима, що нас змінила». Потому відбудеться покладання 102 лампадок до інсталяційного зображення «Державний Герб України».

Упродовж дня, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбуватиметься показ документальних фільмів із серії «Життя – це Україна» – про героїв Небесної сотні із Рівненщини.

Також, у загальноосвітніх навчальних закладах відбудуться тематичні виставки про масові акції, які відбулись у листопаді 2013 та лютому 2014, просвітницькі заходи про боротьбу за незалежність України, зустрічі з воїнами АТО/ООС – сучасними борцями за суверенність нашої держави.

У населених пунктах Рівненщини пройдуть мітинги-реквієми. У Здолбунові о 12:00 на площі Героїв Майдану влаштують акцію «Ангели пам’яті».

Повідомляє Прес-служба Рівненської ОДА