Завтра в Україні будуть затори на трасах – на Рівненщині буде перекрита "варшавка" та "Київ-Чоп" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-11-2018  17:55
Завтра в Україні будуть затори на трасах – на Рівненщині буде перекрита “варшавка” та “Київ-Чоп”

Нагадуємо, що завтра в Україні мітингуватимуть представники ГО “Авто Євро Сила”.

Акція громадянської непокори буде безстроковиою і відбуватиметься до моменту отримання результатів щодо питання відміни законопроектів #8487 та #8488, які були прийняті без урахування вимог громадськості, зокрема – про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

Акції будуть проходити в кожній області України. На Рівненщині акції проходитимуть  біля АЗС “Сокар” на трасі М 06 “Київ — Чоп” (с.Біла Криниця) та M07 (Київ — Ковель — контрольно-пропускний пункт «Ягодин»), поворот на с. Орлівка  – з 9.00.

За попередніми оцінками участь в акціях громадянської непокори візьмуть понад 50 000 громадян України.

“Ми наперед повідомляємо нашим співвітчизникам точні координати всіх місць, де будуть відбуватися акції, аби вони могли зкоригувати свій маршрут.

Розуміємо, що акції створять ускладнення руху у точках їх проведення, аби ми не створили Вам дискомфорту, просимо Вас утриматись від руху вказаними на мапі місцями, оскільки ми дуже не хочемо завдати Вам незручностей.

Просимо нас зрозуміти — нас дістало, що влада не чує своїх громадян!

Тому ми мусимо здійснити загальнонаціональну акцію непокори, щоб продемонструвати, що нас мільйони, з яких — десятки тисяч людей готові діяти!

Нижче посилання на сайт з активною мапою, де позначені координати місць протесту:

https://auto-euro-sila.com.ua/actiya”, – йдеться у повідомленні ГО.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
7м/с