Збитків на 19 тис. грн завдали порушення під час нересту | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-07-2019  15:30
Збитків на 19 тис. грн завдали порушення під час нересту

Рівненським рибоохоронним патрулем підбито підсумки рибоохоронної діяльності за нерестовий період 2019 року. Так, з квітня по червень працівниками патруля було проведено 14 природоохоронних рейдів. Заходи здійснювались спільно з громадськими інспекторами, працівниками поліції, екологічної інспекції та прикордонної служби.

Протягом трьох місяців патрульні викрили 254 порушення правил рибальства, з яких: 170 порушень любительського рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 56 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП, одне – за ст. 88-1 КУпАП, пов’язаних із незаконним збутом водних біоресурсів та одне – за ст. 85-1 КУпАП під час торгівлі забороненими знаряддями лову. Також складено 26 актів виявлення безгосподарського майна, згідно яких вилучено 101 од. сіток.

В рамках рибоохоронних рейдів інспектори вилучили у порушників 70,5 кг водних біоресурсів та 52 од. заборонених знарядь лову. Затримано один транспортних засоби. За цей період складено та направлено до судів 59 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності

«За даний період на порушників накладено 29 563 грн штрафів. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 19 635 грн. Як показує статистика, заборона на вилов водних біоресурсів в нерестовий період не зупиняє недобросовісних рибалок і вони продовжують займатися браконьєрством, а кількість виявлених порушень навіть збільшилася у порівнянні з попередніми місяцями. В черговий раз закликаю громадян бути сумлінними, дотримуватися встановлених правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам. В іншому випадку – покарання, у разі виявлення правопорушення, їм не уникнути», – повідомили у відомстві.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками відомства активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області. В управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (093) 263-39-32. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомити Рівненський рибоохоронний патруль за вказаним номером.

Довідкова інформація:

Нагадуємо, що хоча нерестова заборона закінчилась, але деякі обмеження на лов водних біоресурсів залишаються. Зокрема, рибу дозволено ловити з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом. Крім цього, добова норма вилову риби на одну людину не повинна перевищувати три кг, а раків – 30 шт.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
27C°
3м/с