Здолбунівські рятувальники показали обладнання, яке їм подарували поляки | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-05-2018  9:40
Здолбунівські рятувальники показали обладнання, яке їм подарували поляки

1 травня на головній площі міста Здолбунова відбулася виставка-презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служб цивільного захисту області та району.

Розпочався захід із святкої презентації та передачі головою Здолбунівської райдержадміністрації Сергієм Кондрачуком пожежно-рятувального інвентарю та спеціалізованого обладнання для особового складу 18-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Здолбунів.

Дане обладнання було привезене з Республіки Польща. Річ утім, що Здолбунівська РДА стала переможцем міжнародного конкурсу проектів розвитку, мова йде про грантовий конкурс Фонду міжнародної солідарності (місто Варшава). Тому рятувальники Здолбунівщини отримала двадцять сучасних пожежних касок, двадцять комплектів спеціального одягу, двадцять пар взуття, а також потужний квадрокоптер останніх моделей, два дизельгенератори, дві бензопили і чотири ліхтарі.

Після урочистого вручення обладнання для присутніх мешканців був організований святковий концерт за участь художніх та хореографічних колективів місцевого будинку культури. Для дітей була організована виставка найсучаснішої рятувальної та поліцейської техніки і обладнання.

Окремо можна було сфотографуватися зі службовими собаками кінологічного центру ГУ НП, а також на фоні раритетного пожежного кінно-бочкового ходу ХІХ ст. та пожежних велосипедів обласного управління ДСНС. Також діти могли спробувати свої сили у подоланні «дитячої» пожежної смуги перешкод.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
4м/с