19°

Зеленський на першому місці – результати останніх соціологічних опитувань

Днями було опубліковано рейтинги авторитетних соціологічних служб: американської Greenberg Quinlan Rosner Research і Київського міжнародного інституту соціології .

В опитуванні КМІС перше місце зайняв Володимир Зеленський із 26,9% серед усіх, хто визначився. Порошенко на другому місці із 17,7%, Тимошенко 15,8%.

Крім того, в першому турі серед респондентів, які вирішили, що підуть на вибори, 9,8% готові підтримати висуванця “Опозиційною платформи – За життя” Юрія Бойка, 6,6% – лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка, 6,1% – лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

27% респондентів ще не визначились із своїм вибором.

Також, в межах опитування було задано і багато інших важливих та цікавих запитань. Наприклад, за висновком соціологів, Порошенко зберігає найгірший “антирейтинг” (40,8%), за ним іде Тимошенко (25,2%), а Зеленський в антирейтингу шостий (10,8%).

Опитування проведене з 31 січня до 10 лютого, оприлюднене 14 лютого, методом особистого інтерв’ю. Всього було опитано 2007 осіб, які проживають у 134 населених пунктах усіх регіонів України за винятком окупованих територій Криму й ОРДЛО.

В американському опитуванні, на перше місце перемістився Володимир Зеленський, набравши 28%. Так само, на другому місці опинився Петро Порошенко із 18%, Тимошенко на третьому із 15%.