Зеленський із журналістами спілкується та обідає у новому маркеті їжі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-10-2019  16:18
Зеленський із журналістами спілкується та обідає у новому маркеті їжі
kyiv food market
Фото: Сергій Людкевич / Depo.ua

У Зеленського пояснили, чому пресмарафон провели в Kyiv Food Market.

Пресконференцію за участі президента Володимира Зеленського й понад 300 журналістів вирішили провести саме в Kyiv Food Market, оскільки це місце підходить за форматом.

Про це розповів заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко під час спілкування із журналістами сьогодні, 10 жовтня, передає Depo.ua.

Відповідаючи на питання журналістів, чому це місце, Тимошенко відповів: “Тому що це місце підходить за своїм обсягом для кількості людей, які до нас сьогодні прийшли, журналістів, це близько трьохсот осіб”.

Коли журналістка уточнила, що в Україні є низка значно більших офіційних приміщень, Тимошенко пояснив, що “ми не хотіли це робити в офіційному приміщенні, ми хотіли якийсь заклад, в якому президент може спілкуватися, наприклад, ви зараз бачите, що з журналістами їдять піцу, спілкуються…”.

На питання про вартість Тимошенко відповів, що “ми платили саме за їжу, якою пригощаємо журналістів”, а “за оренду ми не оплачуємо”.

Крім того, він розповів, що є журналісти, яким відмовили у вході на захід – зокрема, наголосили, що це сталося по відношенню до російської журналістки Ольги Скабєєвої.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
5м/с