Зеленський, Тимошенко та Порошенко не дебатуватимуть | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-03-2019  13:30
Зеленський, Тимошенко та Порошенко не дебатуватимуть

Напередодні виборів Суспільне телебачення проводить дебати для кандидатів в президенти. Один випуск програми “Зворотній відлік” передбачає відверту дискусію трьох кандидатів в Президенти України. На попередній випуск запросили Анатолія Гриценка, Олега Ляшка та Юрія Бойка, проте, програму відвідав лише Гриценко.

В останньому випуску журналісти хотіли показати дебати трьох топ-кандидатів: Володимира Зеленського, Юлії Тимошенко та Петра Порошенка. В редакції Суспільного наголошують, що досі не отримали відповіді, чи прийдуть політики в студію “Зворотнього відліку”. Наразі у Фейсбуці навіть з’явився новий челендж Йди на дебати. Таким чином вже сотні людей закликають кандидатів прийти й висловити свою позицію, розповісти про своє бачення майбутнього України.

Проте, за інформацією Української правди, ніхто з претендентів на крісло Президента не планує свій прихід на публічні дебати.

УП повідомляє, що в прес-службі Володимира Зеленського повідомили, що він не може прийти, бо наразі триває гастрольний тур “Вечірнього кварталу”:

“Сьогодні, 29 березня, о 17:00 та 20:00 відбудуться два концерти у місті Бровари. Графік гастрольного туру був запланований ще у 2018 році та оприлюднений на офіційному сайті студії “Квартал 95”, – відповіла прес-служба Зеленського.

Команда Тимошенко повідомила Українській правді, що Юлія Володимирівна також не з’явиться на дебатах.

Також хтось із оточення Порошенка повідомив журналістам УП, що в графіку чинного президента не запланований прихід на дебати від Суспільного, натомість, о 21-й Петро Порошенко планує прийти на ефір ТРК “Україна”


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
6м/с