18°

погода у Рівному

Жінки, які підозрюються у торгівлі людьми, під домашнім арештом

Користуючись уразливим станом людей, рівнянки за попередньою змовою вербували їх для сексуальної експлуатації.

Нагадаємо, 11 серпня в аеропорту міста Львів поліцейські затримали одну зі зловмисниць разом із завербованою 26-річною жителькою області.

27-річна рівнянка із двома спільницями підшукали 26-річну жительку області, яка була готова до виїзду за кордон для подальшого працевлаштування, оскільки перебувала в уразливому стані.

Однак, замість обіцяної Іспанії, де вона мала доглядати за дітьми, її збиралися вивезти у сексуальне рабство в Туреччину. Зловмисниці фінансово допомогли їй для оформлення документів, купівлі одягу тощо, затягнувши таким чином жінку у борги. Від безвиході вона погодилася поїхати для зайняття проституцією до Туреччини.

Усіх трьох затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).

Сьогодні, 14 серпня, Рівненський міський суд усім трьом підозрюваним жінкам обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із електронним засобом контролю.

За скоєне зловмисницям загрожує від п’яти до дванадцяти років позбавлення волі.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області