Житель гощанщини порушив іспитовий строк і здійснив грабіж | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
14-02-2019  13:47
Житель гощанщини порушив іспитовий строк і здійснив грабіж

За грабіж і нанесення легких тілесних ушкоджень 40-річний чоловік знову відправиться до місць позбавлення волі на 4 роки.

Гощанським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно 40-річного жителя с. Воронів Гощанського району, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ст.ст.125, 186 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень і грабіж).

Чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності, проте на шлях виправлення не став та під час іспитового строку вчинив нові злочини, а саме пограбував неповнолітнього жителя сусіднього села, відібравши у нього мобільний телефон, та завдав йому легкі тілесні ушкодження.

Апеляційним судом Рівненської області визначено підсудність даного кримінального провадження за Корецьким районним судом.

З урахуванням позиції прокуратури, вироком суду від 8 лютого 2019 року вказаного громадянина визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки і 1 місяць. 

Даний вирок суду законної сили ще не набрав.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

 
  • Курси перукаря рівне
-12C°
6м/с