Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Житель гощанщини порушив іспитовий строк і здійснив грабіж ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-02-2019  13:47
Житель гощанщини порушив іспитовий строк і здійснив грабіж

За грабіж і нанесення легких тілесних ушкоджень 40-річний чоловік знову відправиться до місць позбавлення волі на 4 роки.

Гощанським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у суді стосовно 40-річного жителя с. Воронів Гощанського району, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ст.ст.125, 186 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень і грабіж).

Чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності, проте на шлях виправлення не став та під час іспитового строку вчинив нові злочини, а саме пограбував неповнолітнього жителя сусіднього села, відібравши у нього мобільний телефон, та завдав йому легкі тілесні ушкодження.

Апеляційним судом Рівненської області визначено підсудність даного кримінального провадження за Корецьким районним судом.

З урахуванням позиції прокуратури, вироком суду від 8 лютого 2019 року вказаного громадянина визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки і 1 місяць. 

Даний вирок суду законної сили ще не набрав.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

 Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


24C°
5м/с