27°

Житель Вінниці перевозив мотопомпу для видобутку бурштину на Рівненщині

Учора, 15 травня, під час відпрацювання північних районів області поліцейські вилучили на Сарненщині та в Дубровицькому районі два «УАЗи», «Ниву» та дві мотопомпи.

Бійці роти поліції особливого призначення в урочищі «Азалія» поблизу селища Клесів виявили безгосподарський автомобіль “УАЗ” без державних номерних знаків, в якому знаходилась мотопомпа кустарного виробництва на базі двигуна “Меrcedes”, пожежні рукави, забірний шланг та тички. Автомобіль з усім приладдям доставили на територію Сарненського відділу поліції. Придані сили Нацполіції у полі поблизу села Ясинець Дубровицького району виявили автомобілі “УАЗ” та «Нива», водії яких, 42-річний житель села Бережки та його ровесник із Вінниці, перевозили мотопомпу заводського виробництва з обладнанням для видобутку бурштину.

Транспортні засоби та обладнання для незаконного видобутку «сонячного» каміння доставили на територію місцевого відділення поліції. За обома фактами незаконного використання надр за частиною 1 статті 240 Кримінального кодексу України розпочаті досудові розслідування.

Інформує відділ комунікації поліції Рівненської області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp