6°

Зниження вартості газу стосуватиметься не всіх: Розенко заявив про тарифний обман з боку влади

Ціна блакитного палива разом із доставкою сягатиме 9 грн за кубометр, підрахував колишній віцепрем’єр

Зниження вартості газу стосуватиметься не всіх споживачів в Україні, а лише тих, хто використовує газ як опалення. Це буде максимум 1,5 мільйона українців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко, коментуючи рішення Кабінету міністрів України, який сьогодні на позачерговому засіданні встановив граничну вартість газу для населення на рівні 6,99 грн/м куб., зауважив, що за заявами влади криється обман.

“Усе, що говорять Шмигаль і Зеленський, – це відверта брехня, адже ця знижка буде стосуватися невеликої кількості наших співгромадян, які використовують газ як опалення. За моїми підрахунками, це буде стосуватися максимум 1,5 мільйона наших співгромадян, де ціна справді була вища, ніж 7,22 чи 7,5 грн. Давайте говорити чесно, мова ж іде не про 6,99, мова іде про 6,99 і плюс майже 1,8 грн ще за доставку. Тобто ціна газу буде досягати 9 грн за кубометр”, – сказав Павло Розенко

Колишній віцепрем’єр указав, де криється ще один обман українців з боку влади.

“Ті люди, які живуть у квартирах у багатоквартирних будинках, які мають централізоване опалення, вони ж ні на копійку менше платити не будуть”, – зазначив він.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів України зібрався на позачергове засідання, щоб розглянути питання зниження ціни на газ для населення.

Як повідомляли, Кабінет міністрів України 18 січня ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що очікує від НКРЕКП встановлення граничного тарифу на розподіл газу не вище, ніж 1,75 грн/куб.

Також Денис Шмигаль запевнив, що уряд найближчим часом схвалить механізм, який передбачатиме прямі виплати людям, у яких встановлено електричне опалення.

Джерело: ZIK


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp