Зооактивісти Рівного запустили флешмоб в протест словам Хомка (ВІДЕО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-05-2019  12:45
Зооактивісти Рівного запустили флешмоб в протест словам Хомка (ВІДЕО)

Днями мер міста Рівного в інтерв’ю одному з місцевих каналів назвав зоозахисників “неадекватними в медицинському смислі”

У відповідь на таку образу небайдужі до долі бездомних тварин запустили флешмоб #хомкокажеянеадекват. Під цим хештегом люди розповідають історії порятунку тварин і не лише, адже часто зоозахисники також допомагають дитячим притулкам, малозабезпеченим родинам та просто випадковим людям, які потребують допомоги.

До прикладу, рівненська журналістка Оксана Юрченко розповідає, як місцева активістка спільно з поліцейськими допомагала чоловіку, який не міг повернутися додому у Вінницю:

“Ось одна “неадекватна” Вікторія Левицька Большакова, мабуть, не мала чим зайнятись вдома і провозилась цілий день з випадковою людиною, дідом з Вінниці, який приїхав до племінника в Рівне, але не знайшов його, а сил повернутись додому вже не було, – пише Оксана Юрченко на своїй сторінці у Facebook. – Все закінчилось щасливо – племінник був знайденим, родичів у Вінниці заспокоїли (дякую Вінницькому ГУНП), діда нагодували, супроводили”

“Скільки людей проходять повз біди… Зупиняються — одиниці, самі неадекватні з неадекватних” – підсумовує вона у своєму пості.


До флешмобу приєднуються як зооактивісти та волонтери, так і звичайні люди, які співчувають тваринам і намагаються їм допомогти, якщо бачать їх у біді. Більше історій можна побачити під хештегом #хомкокажеянеадекват у Facebook.[Heateor-SC]

Поділитися:

[ishare_buttons]

Читайте також:1C°
5м/с