ЗОШ №24 у Рівному виділилась: одразу 5 учнів тут порушили правила проведення ЗНО | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-05-2017  10:17
ЗОШ №24 у Рівному виділилась: одразу 5 учнів тут порушили правила проведення ЗНО

У вівторок, 23 травня, на Рівненщині, як і загалом в Україні, розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим стало тестування з української мови та літератури, на проходження якого в Рівненській області зареєструвалося понад 9 тисяч абітурієнтів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА традиційно слідкували за дотриманням процедури тестування та стали свідками деяких порушень.

Щодо зафіксованих порушень, то в одній зі шкіл м. Рівного, загальноосвітній школі №24, було зафіксовано одразу 5 фактів виявлення у абітурієнтів заборонених технічних пристроїв.

Jpeg

Під час проведення технологічної перерви із застосуванням металодетектора, у 5-х абітурієнтів (у 5-ти різних аудиторіях) були виявлені дві флешки, двоє навушників та один мобільний телефон, що був вимкнений. Не зважаючи на численні попередження перед складанням тестування про необхідність залишати подібні речі у спеціально відведеному для цього місці, учні цим попередженням знехтували, тож тестування для них закінчилося однаково – видаленням з пункту тестування та забороною складати ЗНО цьогоріч.

 Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що учасникам зовнішнього оцінювання заборонено використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв.

 Закликаємо абітурієнтів бути уважнішими, відповідально ставитися до дотримання норм і процедур складання зовнішнього незалежного оцінювання, аби не позбавляти себе можливості вступу до вищих навчальних закладів.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА й надалі продовжуватимуть спостереження за процесом ЗНО на пунктах тестування в Рівному та Рівненській області.

Графік наступних тестувань основної сесії ЗНО:

25 травня  – іспанська, німецька, французька мови

29 травня – англійська мова

31 травня – математика

2 червня – Історія України 

6 червня – російська мова

8 червня – біологія

12 червня – географія 

14 червня – фізика

16 червня – хімія

Прес-центр Громадянської мережі ОПОРА

Мета:


Читайте також:2C°
5м/с