"Зрада відміняється". Зеленський звернувся до українців через "страшилку" останніх тижнів (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-10-2019  16:28
“Зрада відміняється”. Зеленський звернувся до українців через “страшилку” останніх тижнів (ВІДЕО)

“Дорогі українці! Можливо, я зараз когось засмучу. Але зрада відміняється”, – так починається відеозвернення Президента Володимира Зеленського до українського народу, яке він записав, аби розвіяти усі сумніви та суперечки з приводу “формули Штайнмаєра”.

“Чи хочемо ми завершення війни?” – запитує Президент і переконує, що єдиний шлях до цього – зустріч у Нормандському форматі, яка не може відбутися без підписання формули Штайнмаєра.

Зеленський наголошує, що формула лише уточнює, коли має запрацювати особливий статус Донбасу, а саме – після проведення там місцевих виборів, які відбудуться за Конституцією України, Законодавством України та після публікації звіту ОБСЄ про те, що вибори відбулися відповідно до міжнародних демократичних стандартів. Ось, з чим погодилася Україна в Мінську. 

“Чи підписували ми якісь угоди з так званими ДНР та ЛНР? Ні”, – впевнено заявляє Президент.

Після підписання формули не мають одразу відбутися вибори, а має пройти зустріч у Нормандському форматі, де Президенти України, Франції, Російської Федерації та канцлер Німеччини обговорять припинення війни на Донбасі. 

“Тут нам потрібна єдність. Я поважаю конституційне право кожного громадянина України на протест. Я чую вас і повірте, я ніколи не здам Україну. В той же час я дуже прошу зважено і спокійно підійти до ситуації та не піддаватися на маніпуляції і провокації деяких осіб”, – застерігає Зеленський українців від того, щоб їх використали.

 

зеленський штайнмаєр


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
5м/с