Чоловік, якого підозрюють у вбивстві водія BlaBlaCar, підірвав себе в Києві (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-03-2019  9:30
Чоловік, якого підозрюють у вбивстві водія BlaBlaCar, підірвав себе в Києві (ФОТО)

Вчора, пізно ввечері радник голови СБУ Ярослав Антоняк повідомив у Фейсбуці про чоловіка, який підірвав себе в квартирі. Загиблий був громадянином РФ і його підозрювали у вбивстві львів’янина Тараса Познякова:

Вчора пізно ввечері в Києві на проспекті Науки відбувся вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого на місці загинула особа, у якої були паспорти громадянина України на імя Карпов Андрій Вікторович та паспорт громадянина РФ на ім’я Кінгісепп Луан Миколайович.

Громадянин РФ Кінгісепп знаходиться у державному і міжнародному розшуці як підозрюваний у вбивстві водія BlaBlaCar Тараса Познякова.

Також Ярослав Антоняк додав, що після вибуху з квартири Кінгісеппа вибігла дівчина кавказької національності.

Нагадаємо, вибух трапився 23 березня ввечері. Під час огляду квартири загиблого, поліцейські виявили саморобну вибухівку, декілька паспортів та мобільних телефонів.

В квітні 2016 року Тарас Позняков прямував разом із двома попутниками із сервісу BlaBlaCar зі Львова до Києва. Проте, чоловік зник. Згодом поліція знайшла його автомобіль.

У 2016 році поліція затримала першого підозрюваного –  Дмитра Голуба, а декілька днів тому виявила другого – Кінгісеппа Луана.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
6м/с