23°

Чи загрожує Квасилову сміттєва катастрофа?

На околицях Квасилова з’явилось декілька стихійних сміттєзвалищ. Місцеві мешканці викидають туди відходи  через відсутність відповідних  контейнерів поблизу їх будинків. Розповів про це місцевий активіст, голова ГО “Новий Квасилів” Павло Дутко в мережі Фейсбук.

До слова, проблема не нова, турбує вона мешканців  Квасилова  вже протягом декількох років. Поблизу контейнерів тут утворювались майже гори відходів. Все через те, що місцеве комунальне підприємство не встигало вивозити сміття. Мовляв, викидали квасилівчани туди все, що заманеться – від залишків тварин до будівельних відходів, що і стало причиною нагромадження непотребу.

Після того, як прибрали сміттєві контейнери, вивіз відходів почали проводити за допомогою спецтехіки декілька разів на тиждень. Та за словами того ж Павла Дутка, відбувається це не регулярно, мало того, працівники комунального підприємства “Житловик 1” відмовляються забирати в людей великогабаритне сміття. Через це люди і змушені викидати сміття на околицях Квасилова, чим завдають шкоду навколишньому середовищу.

Селищний голова Квасилова Степан Горбатюк так прокоментував цю ситуацію журналістам “Інформаційного потоку”:

“В багатьох наших людей чорні очі, бо бачать тільки погане. Дійсно, ми прибрали сміттєві баки з приватного сектору, зараз там вивіз відбувається безконтейнерно – за допомогою спеціалізованої техніки. Всі мешканці повідомлені про нововведення, людей це влаштовує. А щодо утворення стихійних сміттєзвалищ, то ми вирішимо це впродовж декількох днів – доручимо це двірникам”.

Журналісти “Інформаційного потоку” перевірять, чи ліквідують стихійні сміттєзвалища в Квасилові та чи взагалі відбуватимуться хоча б якісь роботи в цій сфері.

селищний голова Квасилова Степан Горбатюк