18°

Громада в Дубенському районі хоче мати власний хоспіс

До Рівненської обласної ради звернулася Вербська сільська рада з проханням передати у власність їхньої територіальної громади майно відділення паліативної допомоги, що обліковується на балансі КП “Рівненська обласна клінічна лікарня”.

Йдеться про хоспіс, який розташовується в будівлях Костелу та монастиря кармеліток у м. Дубно.

Будівля хоспісу в Дубні

Нагадаємо, що директор КП “Рівненська обласна клінічна лікарня” Віктор Ткач прийняв рішення реформувати обласне відділення Паліативної Медицини “Хоспіс” в Дубні, зокрема, перенести його у Рівне.

За словами сільського голови Каміли Котвінської у Вербській громаді знаходиться територіальний центр надання соціальних послуг, який обслуговує 8 громад Дубенського району, де збільшилася кількість підопічних і є необхідність в забезпечені медичним обладнанням, меблями й транспортом. Так, майно, яке було у паліативному відділенні, для них є вкрай необхідним.

Це питання розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності в п’ятницю, 30 квітня. Депутати погодили прохання територіальної громади та рекомендували голові обласної ради винести його на розгляд сесії, яка відбудеться 2 червня.