Гройсман і відкриття Оржівського дитсадка (РЕПОРТАЖ) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-03-2019  15:59
Гройсман і відкриття Оржівського дитсадка (РЕПОРТАЖ)

Оржів, холодний весняний вітер, але люди не розходяться понад годину, адже на цю подію чекали майже 20 років. Відкриття настільки довгоочікуваного дитячого садочка не може розпочатися без приїзду високопосадовців, а саме прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра освіти і науки Лілії Гриневич, народного депутата Юрія Вознюка, а також голови РОДА Олексія Муляренка.  

 

Навчальні групи вже всередині, а щоб туди потрапити, всі проходили через металошукач. Наразі, діти знайомляться з вихователями й освоюють нове середовище. Під час очікування посадовців, ми поспілкувалися з батьками:

Світлана: “Ми чекали на відкриття дитячого садочка вже 5 років. Маємо двох дітей, але лише одне встигає потрапити до закладу. Наскільки мені відомо, відкриття трапилося завдяки селищній голові”.

Ліля: “ Ми вже досить давно чекаємо на відкриття дитячого садочка, адже старшій дочці 17 років. Наразі, віддаю на навчання свою молодшу доньку, їй скоро 5 років буде. На мою думку відкриття – це заслуга керівництва, яке цього добивалося, а також населення, як давало запитання, коли ж в Оржеві буде дитячий садочок. А приїзд Гройсмана – велика подія для нашого селища”.

Оксана: “На відкриття садочка чекаємо вже 20 років. Мій син і не потрапить, бо наступного року йде до школи. Я вважаю, що те, що, нарешті, садочок відкривають – заслуга голови ОТГ – Жовтянського Дмитра. Я незадоволена приїздом прем’єра, адже змушена мерзнути на вулиці вже 1,5 години, а в садок не пускають”.

 

 

Зрештою, запізнившись на 50 хвилин, високопосадовці приїхали. Володимир Гройсман попросив вибачення за спізнення й сказав, що так трапилося через те, що водії не знали дороги до Оржева. Також прем’єр додав про відкриття: “Це і є результат тієї децентралізації, яку ми провели з Петром Порошенком за останніх 3-4 роки”.

 

 

Виголосивши короткі промови, чиновники зайшли в середину, а батьки залишилися чекати на вулиці.

“Нема слів, треба було, щоб батьки завели дітей і переодягнули їх хоча б, а не забрали і вигнали. Що це таке?” – коментує ситуацію Світлана, одна із мам, які прийшли на подію.

Наразі депутати Клеванської ОТГ запевняють батьків, що садочок мусить почати функціонувати до кінця березня. Попередня ж дата початку роботи закладу була в  грудні минулого року.

 


Читайте також:8C°
10м/с