23°

Квасилівського заступника директора, що знущався над учнями, покарають дисциплінарно

У Квасилівському професійному ліцеї, що на Рівненщині на уроках викладач у присутності інших учнів відкрито знущаються з підлітків. Про це повідомили батьки учнів у Facebook-спільноті Батьки SOS.

За запізнення діти присідають з обважнювачем — уже важким металевим муляжем снаряда. Причому зробити це потрібно 50 разів. Такими методами виховання займається заступник директора ліцею Нагорняк Олександр Дмитрович.

Квасилівського заступника директора, що знущався над учнями, покарають дисциплінарно

“Шановний директоре, пане Олександре Савчук — Ви ж знаєте, що Ваш заступник Нагорняк Олександр Дмитрович, за запізнення на урок цькує дітей такими методами — присідання з тією штукою (я не знаю як вона називається) – 50 разів? Це урок захисту України або урок тортур? Скажіть — Вам треба звернення від батьків чи влаштує наше звернення до Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше в групі додали, що директор швидко відреагував на скандал та застував дисциплінарні санкції до підлеглого. А 20 учнів ліцею підтвердили такі “педагогічні” методи.

А от дописувачі в мережі розділилися на два табори: перші підтримують такі методи виховання, стверджуючи, що хлопці підкачаються і спізнюватися перестануть, а другі — вважають таких вчителів нелюдами.