13°

погода у Рівному

Маріонетка Свинарчука чи маріонетка Коломойського: головні кандидати обмінялися “компліментами”

Петро Порошенко та Володимир Зеленський вчора провели попередні брифінги. Говорили про результати Національного екзит-полу. У своїй промові Порошенко звертався до молоді й закликав проголосувати 21 квітня “без жартів”. Водночас чинний Президент сказав, що він думає про головного опонента:  

“Доля звела мене з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу”.

Також Порошенко заявив, що “точка неповернення” і можливо зруйнувати все напрацьоване за 5 років лише неправильним вибором.

Найрейтинговіший кандидат Володимир Зеленський також провів брифінг о 12-й годині ночі. Зеленський заявив, що не боїться дебатів, адже він відкритий до запитань, також просив журналістів запрошувати його на будь-які зустрічі і він відповість на найважливіше.

Також Зеленський відповів Порошенку на “маріонетку Коломойського”:

“Бачили прес-конференцію нашого гаранта. Він ще раз сказав, що я маріонетка Коломойського. Як сказав гарант, що робити? У мене тільки одне питання, я думаю, що він побачить це. Так ви маріонетка Свинарчука чи Свинарчук ваша маріонетка? Якщо можна, передайте будь ласка, нашому гаранту”.

Наразі, в штабі Петра Порошенка закликали всіх демократичних кандидатів об’єднатися й підтримати чинного Президента.

Нагадаємо, ЦВК оприлюднила дані підрахунку 60% протоколів, за якими Володимир Зеленський та Петро Порошенко проходять в другий тур