Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019 ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-02-2019  9:15
MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019
Не дивлячись на готовність відпомивитися від гастролів в Росії, Ганна Корсун, яка виступає під псевдонімом Maruv, не поїде на пісенний конкурс.
Це вирішилося в ході довгих і складних перемовин з НСТУ. Обидві сторони заявляють, що не змогли дійти згоди в деяких принципових питаннях. 

Суспільне наголошує, що представник України «стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі».

«Після проведених перемовин ПАТ «НСТУ» та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі», — йдеться у повідомленні.

Також у НСТУ нагадали, що мовник-учасник, згідно з правилами Євробачення, повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу.

«Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору. Суспільний мовник також вбачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства, що суперечить завданням Суспільного мовника (згідно із Законом України про Суспільне мовлення одним з основних завдань ПАТ «НСТУ» є сприяння консолідації українського суспільства (ст. 4. п. 2)», — пояснили своє рішення в Суспільному.

Тепер НСТУ мають обрати нового представника для участі в Євробаченні.

Дивіться також Я відчуваю тиск! Мене змушують відмовитися від виступу на Євробаченні – MARUVКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


21C°
7м/с