17°

погода у Рівному

На Рівненщині навчатимуть новобраних керівників та депутатів ОТГ

Зокрема йдеться про формування органів управління освітою, закладами освіти, фінансами, міжмуніципальним співробітництвом, стратегічне планування та комунікацію з громадськістю.

Проект DECIDE разом з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України та Всеукраїнською асоціацією ОТГ запускає широку консультаційно-дорадчу кампанію для голів та управлінців освітою в новоутворених та реорганізованих територіальних громадах “Освіта в нових громадах від А до Я”.

Відкриття кампанії відбудеться 3 грудня о 14:30 в онлайн-форматі. Проект програми висилаємо у прикріплених файлах. Зареєструватися на онлайн-заході можна за посиланням.

На Рівненщині навчатимуть новобраних керівників та депутатів ОТГ

Кампанія “Освіта в нових громадах від А до Я” спрямована на надання консультативно-дорадчої допомоги керівникам і працівникам органів управління освітою новоутворених і реорганізованих територіальних громад щодо розвитку ефективної системи управління освітою. 

У рамках першого етапу кампанії, який триватиме з листопада 2020 року по травень 2021 року, територіальним громадам будуть надаватися консультації з питань формування органів управління освітою, фінансів, управління мережею закладів освіти, міжмуніципального співробітництва, стратегічного планування та комунікації з громадськістю. 

Під час кампанії буде проведено більше 30 онлайн-консультацій та вебінарів з провідними експертами та практиками, розроблено та презентовано 6 тематичних порадників з повним пакетом зразкових документів, відео інструкцій, інфографіки і чек-листів, а також проведено широку інформаційну кампанію з популяризації “історій успіху” та кращих практик зі спроможних громад.

Детальніше про проект – за посиланням.