8°

На Рівненщині територіальні громади активно долучаються до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією сьогодні, 11 березня, підписали начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський та голови Білокриницької, Великоомелянської та Городоцької територіальних громад Рівненського району.

Під час зустрічі очільник поліції області розповів присутнім про практику реалізації проєкту на Рівненщині, актуальні питання взаємодії громад із поліцією, а також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю задля покращення якості надання поліцейських послуг та підвищення рівня довіри населення до поліції.

«Сьогодні розпочинається своєрідний старт проєкту для ваших громад, — зазначив очільник поліції області Олексій Камишанський. — Найголовніше, щоб це не було просто красивою картинкою. Ми прагнемо виправдати всі ваші сподівання, бо це і наша відповідальність».

Голови територіальних громад зазначили, що готові виконувати зобов’язання, передбачені проєктом. Мова йде, зокрема, про облаштування поліцейських станцій, забезпечення офіцерів усім необхідним для роботи та придбання автомобіля.

На сьогодні до Городоцької сільської ТГ входить 12 населених пунктів із населенням у 10 626 осіб, Великоомелянська сільська територіальна громада включає 6 населених пунктів, де проживає 3 724 особи, Білокриницька сільська ТГ – 11 населених пунктів та 9 802 жителі.

Нагадаємо, у березні 2020 року до участі у проєкті поза конкурсом долучилася Вирівська ТГ, придбавши службовий автомобіль для своїх поліцейських. У січні цьогоріч ініціативу підтримала Вараська тергромада.

На завершення зустрічі очільникам трьох громад Олексій Камишанський презентував сувенірну продукцію поліції.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp