25°

погода у Рівному

“Рівнекнига” демонструє, як комунальне підприємство може стати прибутковим

За сприяння Рівненської обласної ради та держадміністрації на базі КП “Рівнекнига” відкрили поліграфію.

За допомогою встановленого устаткування підприємство не лише реалізуватиме паперову продукцію, а й друкуватиме власну.

КП «Рівнекнига» на сьогодні єдине регіональне підприємство в Україні, яке збереглося у комунальній власності, розповів його директор Олександр Савчук. А відкриттям друкарні заклад зможе далі розвиватися. Наразі вони вже надрукували перші партії календарів та абонентські книжки.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко висловив надію, що друкарня буде розвиватись та буде самоокупною. «Рівнекнига» має перевагу над іншими друкарнями – має власні магазини, де в майбутньому можна реалізовувати продукцію.

«Маю надію, що на своїм прикладом ви розвієте міф про неприбутковість комунальних підприємств», – додала заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Нині ж друкарня має спеціальну різку для паперу та пристрій, що скріплює друковані матеріали спеціальними скобами. Також вони можуть друкувати плівки з макетом, який засвічують ультрафіолетом та переносять його на пластину.

«Рівнекнига» може надавати послуги усім охочим. До речі, першу партію листівок у нас вже замовили з-за кордону. І я впевнений, що це тільки початок», – зазначає Олександр Савчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА