8°

погода у Рівному

Рівненським комунальникам байдуже до безпеки пішоходів

Рівненська влада не поспішає вирішувати проблему з відсутністю або з жахливим станом люків, які інколи стають причиною справжніх трагедій. Ще одне комунальне «провалля» з’явилося в районі Пивзаводу.

Один з наших читачів надіслав фото тротуару, який знаходиться на перетині вулиць Соборна та Дубенська. Та ситуація, яку ви можете бачити на світлинах, залишається незмінною ще з початку осені 2020-го року.

Даних про те, у кого на балансі перебуває цей люк – водоканалу, житлового будинку чи «тепловиків» – у нас немає. Але досвід підказує, що рано чи пізно на дні цього технологічного колодязя хтось обов’язково опиниться. І комусь доведеться за це відповідати.

Можливо, час провести чергові рейди, про які говорив головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Андрій Грухаль ще на початку 2020-го року. Головне питання полягає у тому, наскільки такі рейди можна назвати регулярними, якщо вже майже півроку вищевказаний колодязь нагадує «вовчу яму»?

Ми повідомили за цілодобовим номером телефону диспетчерської служби «Рівнеоблводоканалу» 050-375-40-70 про дану ситуацію. Нам обіцяли направити по вказаній адресі майстра, і якщо виявиться, що балансоутримувачем люку є саме це комунальне підприємство, то проблему усунуть найближчим часом.

Взагалі така ситуація з люками симптоматична для нашої країни. Піковими у плані крадіжок люків були кінець 1990-х та початок 2000-х років. Але, судячи з усього, у нас вирує не лише пандемія коронавірусу, але й епідемія безвідповідальності влади та «закононепослуху» окремих громадян.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp