18°

погода у Рівному

Скандального блогера Артура Сороченка відправили в СІЗО

Артур Сороченко

У неділю, 18 серпня, Хмельницький міськрайонний суд взяв під варту блогера Артура Сороченка. Чоловік пробуде в СІЗО до 1 жовтня. 

Артур Сороченко відомий в мережі як “Малиш” або “Квадрат”. Блогер публікує відео, в яких розповідає історії з кримінального світу та свого життя, принижує своїх “колег” – змушує їх вживати алкоголь, обливає зеленкою та наносить їм удари в різні частини тіла. Звісно, все це за гроші. Нещодавно він у своїх відео зізнавався у любові до Росії та погрожував розправою бійцям “Азову”.

Блогера оголосили в розшук за інцидент, що стався в Хмельницькому – Сороченко побив бійця ООС за те, що той стверджував, що Україна воює із Росією.  

Затримали блогера аж у Миколаєві, куди той втік  від правоохоронців. Хмельницький міськрайонний суд відправив Сороченка за ґрати до першого жовтня, щоправда він може вийти під заставу в сорок тисяч гривень. Чоловіку інкримінуюють хуліганство, йому загрожує до 4 років позбавлення волі. 

Після судового засідання активісти, які чекали блогера, облили його сечею із шприців. Щоб доставити Сороченка в СІЗО, знадобилося декілька десятків правоохоронців. Активісти блокували виїзд автозака та намагалися більш тісно поспілкуватися зі скандальним блогером.