13°

погода у Рівному

Сьогодні в книгарні “Є” відбудеться авторська презентація книги про волинські події 1943

Святослав Липовецький – історик, журналіст, публіцист, постійний дописувач тижневиків “Країна”, “Український Тиждень”, “Дзеркало Тижня” та інших видань, сьогодні презентує свою книгу «Меч «Щербець» та Українські ворота» в Рівному.
Чому українсько-польський кордон проходив серединою подружнього ліжка? Чому неможливо встановити учасників волинських подій 1943? Як після «Польщі Солідарності» з’явилась «інша Польща», про яку ще до війни згадував Черчілль? Про це все і не тільки сьогодні о 18.30 у книгарні «Є» говоритимуть автор книги «Меч «Щербець» та Українські ворота» Святослав Липовецький та редакторка видавництва «Темпора» Ольга Петренко. Приходьте! 

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота. Україно-польські взаємини від поділів Речі Посполитої й до сьогодні», яка відбудеться 3 квітня. Початок о 18.30. Модераторка – Ольга Петренко.
Пропонована книжка є путівником у світ українсько-польських взаємин з кінця XVIII століття й до сьогодні. На основі великої кількості джерел автор відкриває широку панораму співжиття обох народів, а також складних процесів формування української нації, що відбувалися за участі, паралельно та наперекір західному сусіду.
Говоритимемо про факти минулого, що проливають світло на події сучасності, розкривають широку панораму українсько-польських взаємин та тих складних процесів, що їх супроводжували протягом останньої чверті тисячоліття.
Святослав Липовецький – історик, журналіст, публіцист, родом з Тернополя. Автор і упорядник книжок “Червоно-чорне. 100 бандерівських оповідок”, “Обличчя звитяги (Стрілецькі світлини)”, “Бандерівці. 200 історій з ХХ століття” та ін. Постійний дописувач тижневиків “Країна”, “Український Тиждень”, “Дзеркало Тижня” та інших видань. Статті автора виходили у збірниках бібліотеки газети “День” та бібліотеки “Історична правда”.
Модерує Ольга Петренко, редакторка видавництва «Темпора».

Наприкінці запланована дискусія, до якої зможуть долучитися всі охочі.